در کمپ نوروزی لیان شرکت کنید و 25% تخفیف بگیرید!!! کدتخفیف: LianEyd کلیک کنید

در کمپ نوروزی لیان شرکت کنید و 25% تخفیف بگیرید!!! کدتخفیف: LianEyd کلیک کنید

درباره ما


۱۳۹۸/۱۱/۰۲ زمان تقریبی مطالعه ۴ دقیقه

شرکت مهرنا رایانه لیان

شرکت مهرنا رایانه لیان در سال 1392 تاسیس و فعالیت خود را در زمینه ارائه خدمات موردنیاز مشتریان در بخش انفورماتیک شاخه امنیت سایبری و زیرمجموعه های مرتبط آغاز کرد. با رشد روزافزون وابستگی ما به تجهیزات رایانه‌ای و ارتباطات اینترنتی، نیاز به ایمن‌سازی دربرابر حملات سایبری و مقابله با هرگونه رخدادهایی که امنیت شبکه‌های رایانه‌ای و داده‌های سازمان را به خطر می‌اندازد بیش‌از‌پیش خودنمایی می‌کند.

این شرکت با تکیه بر توانمندی کارشناسان با تجربه خود و همچنین با استفاده از منابع و شرکت‌های همکار، چه درداخل و چه در خارج از کشور، سعی کرده است نیازمندی مشتریان را هم در زمینه تامین تجهیزات امنیت سایبری و هم در زمینه ارائه خدمات آموزشی به کارکنان و مدیران رده‌های مختلفی سازمانی تامین و ساختار امنیتی‌شان را مستحکم‌تر و غیرقابل نفوذتر کند.

خدمات، محصولات و راهکارهای ارائه شده در این شرکت بطور کامل لایه‌های مختلف شبکه سازمانی، چه در بخش وب اپلیکیشن و چه در بخش شبکه را پوشش داده و با ارائه دوره‌های آموزشی به کاربران این واحدها، زنجیره دفاعی مناسبی در برابر انواع حملات و آسیب‌پذیری‌ها ایجاد می‌کند.

گروه آموزشی لیان

طبق تحقیقات انجام شده توسط کارشناسان حوزه امنیت سایبری، بیشترین آسیب‌های ایجاده شده در سازمان‌ها، به‌دلیل فقدان دانش کافی در زمینه تهدیدات موجود در فضای سایبری و ناتوانی در مدیریت بحران‌های پیش‌رو می‌باشد. نتایج این تحقیقات می‌دهد که ضعیف‌ترین زنجیره‌ی دفاعی یک سازمان، می‌تواند کارکنان ناآگاه آن باشد که علی‌رغم استفاده سازمان از بهترین فن‌آوری‌های امنیت سایبری همچنان آسیب‌های خطرناکی متوجه سازمان می‌شود.

یکی دیگر از اهداف اصلی شرکت لیان، افزایش آگاهی و دانش کارکنان سازمان -مدیریت ارشد مدیریت میانی و کارکنان عادی-نسبت به خطرات موجود در زمینه فضای سایبری است. سازمان‌ها و کسب و کارها علاوه‌بر نیاز به مدیرشبکه و مدیرامنیت‌شبکه به کارکنانی نیاز دارند که مفاهیم اصلی امنیت سایبری و اقدامات ضروری در مقابل حملات و آسیب‌پذیری‌های سایبری را آموزش دیده و بطور روزمره در تمامی تعاملات خود بکار بندند.

این آموزش‌ها در سه بخش شبکه، امنیت و برنامه‌نویسی از پایه تا پیشرفته متناسب با نیاز هر سازمان قابل ارائه و سفارشی‌سازی می‌باشد.

برای بهینه‌سازی و استفاده تجهیزاتی که در سازمان بکارگرفته می‌شوند، آموزش مداوم کاربران این تجهیزات ضروری است. همچنین با رشد بی‌حد و مرز تهدیدات سایبری و سوءاستفاده‌کنندگان از فضای سایبری، ضرورت به‌روزرسانی اطلاعات و دانش کاربران در این زمینه برای تمامی سطوح سازمان‌ بیش‌از‌‍پیش احساس می‌شود. برای حصول این مهم، شرکت لیان با ارائه دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی، کارکنان سازمان را از تهدیدات موجود آگاه کرده و با انتقال دانش وتجربه متخصصان خود به کارکنان سازمان‌ها، محیطی ایمن را فراهم می‌سازد. دوره‌های قابل برگزاری در شرکت لیان به‌صورت کارگاه‌های ترکیبی عملی و تئوری و همچنین دوره‌های سازمانی، ارائه و مدارک مربوطه صادر می‌گردد.